Coś na plażę :)

Również macie wrażenie, że czas biegnie z prędkością światła, albo nawet i szybciej? Z jednej strony chciałoby się to wszystko zwolnić, ale z drugiej też znajdziemy parę pozytywów. Ani się obejrzymy, a już będą wakacje! W związku z tym zapewne zastanawiacie się już nad wspólnym, rodzinnym urlopem i pomału planujecie ten wymarzony wypad. Jeśli wybieracie się nad morze, jezioro, albo gdziekolwiek, gdzie znajdziecie kawałek plaży, koniecznie poznajcie niesamowite zabawki firmy Quut, które zabiorą Wasze Pociechy w świat zabawy w ogromnej piaskownicy :)

Quut tworzy głównie zabawki „wakacyjne” idealnie nadające się na plażę. Ale w cale to ich nie ogranicza, gdyż śmiało można je również zabrać do przydomowej piaskownicy, a niektóre z nich mogą towarzyszyć podczas kąpieli. Projektantami tych niepowtarzalnych przedmiotów to ludzie, którzy przede wszystkim są rodzicami i doskonale zdają sobie sprawę, jakie zabawka powinna mieć funkcje i w jaki sposób powinna być wykonana, żeby nie została porzucona po godzinie zabawy, czy też nie złamała się pod wpływem ciężaru piasku, jak to zwykle bywa przy popularnych plastikowych wiaderkach i łopatkach.

Zabawki tej firmy wyróżnia pomysłowość, oryginalny design i jakość wykonania. Produkty te będą trwać i sprawiać frajdę z sezonu na sezon. Są również ergonomiczne i dla każdego - zdają egzamin w małych i tych większych rączkach :)

Scoppi to łopata, która nie wygląda jak łopata. Dzięki swoim kształtom, z łatwością można przerzucać piasek trzymając „przyrząd” w obu rękach. Również można używać nóg do kopania :)

skopi2scoppi1Ballo to baaardzo pomysłowe wiaderko. Dzięki przemyślanej konstrukcji i owalnych krawędziach z łatwością Maluch naleje wodę, jak również przetransportuje ją.
ballo1ballo

Alto to trzy elementy, o różnych wielkościach. Pozwalają na budowę babek i wieży, stawiając budowle piaskowe jedną na drugiej. Dzięki Alto Maluch może zbudować zamek z fortecą, miasteczko i wszystko to, czego zapragnie. Tutaj ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.
alto1alto

Triplet, czy 3 w 1! Jest to zabawka, która pełni rolę łopatki, sitka i lejka. Z Tripletem Dziecko może kopać dziury, przesiewać piasek w celu oczyszczenia go z muszelek, a nawet przelewać wodę. Jednym słowem potrójna frajda.

triplet 1triplet

Cuppi to kolejna zabawka z serii 3 w 1. Ergonomiczna forma idealnie nadaje się do małych rączek, łącząc w sobie trzy róże części – każda do czegoś innego. Pod nazwą Cuppi kryje się sitko, mała łopatka, którą można kopać rowy i tory oraz piłeczka.
cuppicuppi2

Ringo, to bardzo popularna zabawka, którą znają wszyscy. Uwielbiają ją młodsi i starsi. Ringo firmy Quut wyróżnia się designem i odważnymi kolorami, dzięki czemu będzie widoczna nawet z dalekich odległości. Dodatkowo obłe krawędzie zapewniają bezpieczeństwo mniejszym graczom.

ringo

Życzymy udanej zabawy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>