Drewniane klocki

Pamiętacie drewniane zabawki z dzieciństwa? Moda na nie powróciła!

aa72b0a05bc4503ca44e3ffa1729d1cbObecnie na naszym rynku pojawia się coraz więcej ekologicznych produktów dla dzieci, które cieszą się dużą popularnością…  Drewniane jeździki, piramidki, a w szczególności drewniane klocki. Są one bardo praktyczne i wręcz nie zniszczalne. Mogą przetrwać z pokolenia na pokolenie!

3ca27a31fa264c00079908050be5d121Aksamitna faktura wygładzonego naturalnego materiału, kolorowe wykończenie wykonane bezpiecznymi farbami i przeróżne kształty poruszą wyobraźnie każdego Maluszka i będą go zachwycać przez długie lata. Takie klocki są przyjemne w dotyku i mają naturalną temperaturę. Również, co nie podlega wątpliwości mają ogromny wpływ na rozwój dziecka. Przede wszystkim uczą logicznego myślenia, ale także są świetne podczas nauki liczenia, kolorów czy kształtów. Przy drewnianych klockach nie ma rzeczy niemożliwych, walce, sześciany i wiele innych pozwolą na zbudowanie praktycznie wszystkiego!

Bez nazwy-1

drewniane klocki – różne rodzaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>