Kidsme – gryzaczek do podawania pokarmu.

Gryzaczek z podajnikiem jedzenia to dosyć nowy i jeszcze nie znany wszystkim rodzicom produkt, a że niesie ze sobą wiele zalet, postaramy się go Wam przybliżyć.

FOOD FEEDER WITH CHAIN HOLDER SET (SIZE L)9(1)

slideshow_1

Gryzaczek w wyglądzie przypomina dużego cumla. Jego kształty są bardzo ergonomiczne i odpowiednie dla małego Dziecka. Również posiada haczyk, do którego można przyczepić łańcuszek z klipsem. Z boku znajduje się zapięcie, po którego otwarciu mamy dostęp do pojemniczka, w którym można umieścić pożywienie. Do kompletu dołączona jest nakładka, która pozwoli na przechowywanie produktu w czystości.

FeederFeaturesDiagram_grande

 

160337_4step

Produkt ten, to tak naprawdę DWA W JEDNYM – sposób na przemycenie ważnych wartości spożywczych, jak i gryzaczek na ukojenie, bardzo przydatny w momencie ząbkowania. Kiedy wyżynające się ząbki sprawiają ból Dziecku, skutecznym sposobem na przyniesienie ulgi jest gryzienie czegoś. Z tym produktem jednocześnie mogą próbować umieszczonych w pojemniczku smakołyków.

W zależności od producenta, „woreczki” na jedzonko są wykonane z różnych materiałów, między innymi są siateczkowe. Ten prezentowany przez nas jest sylikonowy, z równomiernymi otworami. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można go oczyścić z resztek pożywienia, zawsze utrzymując jego czystość, co jest priorytetem przy każdym Maluszku.

Sylikon jest gładki i przyjazdy w dotyku, a co najważniejsze bezpieczny, gdyż nie zawiera szkodliwych substancji. Odpowiednia wielkość dziurek sprawia, że dziecko może cieszyć się nowymi smakami, bez ryzyka zadławienia, a Ty w ten sposób przemycasz ważne dla zdrowia witaminy. W torebce można umieścić praktycznie każdy rodzaj pożywienia stałego; kawałki owoców, warzyw surowych, jak również gotowanych.

kidsme food feeder how to use

Zalety produktu:

  • Zachęca do samodzielnego jedzenia
  • Pozwala na smakowanie już najmłodszym dzieciom
  • Minimalizuje zagrożenie udławieniem
  • Pomaga rozwijać zdolności motoryczne i koordynację ręka-oko
  • Stymuluje rozwój mózgu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>