Leżaczek hybrydowy

Wszystkie leżaczki z pozoru wyglądają podobnie, są większe lub mniejsze, dla młodszych i starszych Maluszków. Przeznaczenie każdego z nich jest takie samo; ma to by bezpieczne i wygodne miejsce, w którym mała Kruszynka może odpoczywać, obserwować otoczenie i smacznie spać. Jest to miejsce, które przez moment „zajmie się” Dzieckiem, chwilowo odciążając rodziców.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wszystkie leżaczki tylko wydają się być takie same lub podobne, gdyż różnią je mechanizmy i sposób wykonania.
ruch

Marka Bright Starts wyszła na przód w poszukiwaniu lepszych standardów i rozwiązań w projektowaniu leżaczków, tak aby zapewnić najwyższy komfort każdemu Dziecku. To właśnie oni stworzyli pierwszy leżaczek z wykorzystaniem unikalnej technologi hybrydowej, w której to siły magnetyczne zastępują standardowe silniki, będące napędem w innych bujakach.

Produkty z wykorzystaniem technologi HybriDrive zapewniają dwukrotną OSZCZĘDNOŚĆ baterii, a do tego są przede wszystkim niezwykle ciche i płynne. Prędkość bujania naśladuje naturalny ruch wykonywany podczas noszenia Dziecka na rękach, dlatego samodzielnie wyciszy i ukołysze niemowlę. Ponadto posiada 8 relaksujących melodii i 3 uspokajające odgłosy natury.

Bujaczek ten to także świetne pierwsze centrum zabawy i ćwiczeń. Nad główką Dziecka znajduję się odczepiany pałąk z przepięknymi, kolorowymi pluszaczkami, które będą zachęcać Dziecko do wyciągania rączek. Dodatkowo poprzez ruch, Maluch zauważy związki przyczynowo-skutkowe, gdyż wraz z machaniem nóżkami, leżaczek będzie się bujał.
leżaczek

Leżaczek jest bardzo wygodny, ergonomiczny i doskonale dopasowany do wymiarów Dziecka. Posiada specjalną wkładkę redukcyjną pozwalającą na ułożenie najmniejszych dzieci oraz wyciągany zagłówek. Posiada 3 punktowe pasy, które zapewniają bezpieczeństwo. Materiał z którego jest wykonany, jest mięciutki, miły w dotyku i co najważniejsze pokrowce można prać w pralce. Szkielet posiada antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu bujak będzie stabilny na każdej powierzchni.

Przepiękny design i różnorodna kolorystyka pozwolą każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie i Maluszka.

Leżaczek przeznaczony jest dla Dzieci od 3kg do 9 kg.

Dlaczego leżaczek hybrydowy?
To bezpieczeństwo i wygoda dla Dziecka, spokój i oszczędność dla Rodzica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>