Przyssawki – zabawowe zasysacze :)

Jak się okazuje, te niepozorne przyssawki w 2013 roku znalazły się na 5-tym miejscu najlepiej sprzedających się zabawek w USA. W sumie informacja ta Nas nie dziwi, sami zobaczcie :)
przyssawki-2Przyssawki te to inny wymiar kreatywności, to prawdziwe zasysacze zabawy! Są niezwykle kolorowe, zabawnie dyndają i mają ogromny wpływ na rozwój Malucha. To nowy gatunek klocków, które łączą się poprzez zasysanie, dając przez to wiele możliwości. Dziecko może konstruować co tylko zapragnie, elementy przyklejać wszędzie i praktycznie do wszystkiego.
przyssawki7

Klocki Squigz ( bo taka jest ich nazwa)  zostały wyprodukowane przez Fat Brain Toy Co. Jest to zestaw sylikonowych elementów. Są o intensywnych, żywych kolorach, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy. Przyssawki są niezwykle elastyczne i z łatwością się wyginają, „słuchając” małych rączek i wyobraźni ich właściciela :)
przyssawki-4
Przy doborze zabawek, dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo, a te klocki właśnie takie są. Ich kształty są obłe, nie mają kantów ani ostrych krawędzi, dlatego idealnie nadają się już dla najmłodszych dzieci. Również dużą ich zaletą jest sam materiał, z jakiego są wykonane. Sylikon jest giętki przy czym także odporny, miły w dotyku i co ważne, bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Zabawki bez problemu można myć :) Nie wsiąkają wody, szybko można jej osuszyć, a przy tym nie tracą na swojej jakości. Mogą być idealnymi towarzyszami podczas zabaw w wodzie czy kąpieli, co Maluchy uwielbiają.
Przyssawkami można bawić się jak klockami, łącząc je, a później rozdzielając, co również jest świetną frajdą! Przy odłączaniu elementów Maluch usłyszy specyficzne strzelanie!
duzeprzyssawki3
Przyssawki łapią się wszystkiego, można je przykleić do okna, wanny czy lodówki, obserwując jak zabawnie dyndają. Również mogą być świetną dekoracją dziecięcego pokoju!
Klocki Squigz przeznaczone są dla Dzieci od 3-ego roku życia, ale producent również oferuje Bobo przyssawki, dla niemowląt od 6-ego miesiąca. Jest to zestaw trzech kolorowych elementów, które są zabawką, gryzakiem i grzechotką jednocześnie. Sylikon, z którego są wykonane jest bezpieczny, wysokiej jakości, bez BPA i bezzapachowy. Faktura każdego elementu jest inna, co dodatkowo wzbudza zainteresowanie Dziecka, a przede wszystkich pobudza jego zmysł dotyku.
Jednym słowem przyssawki wielopłaszczyznowo wpływają na rozwój dziecka w każdym wieku :)
2733

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>