Totseat – mobilne krzesełko do karmienia

totseat

Czy każdy Wasz wyjazd, wyście z Maluszkiem, czy to do restauracji, czy do kawiarni niesie ze sobą pytanie: czy lokal będzie odpowiednio przystosowany, aby moje Dziecko mogło bezpiecznie usiąść? Coraz rzadziej, aczkolwiek w dalszym ciągu zdarza się, że nie każdy lokal posiada krzesełka dla dzieci. I jak tu zjeść, czy spokojnie napić się kawy z Maluszkiem na kolanach? Jak nakarmić Dziecko?

Bardzo fajnym, a przede wszystkim funkcjonalnym pomysłem jest TOTSEAT – czyli mobilne, MATERIAŁOWE krzesełko do karmienia, które sprawdzi się praktycznie wszędzie. Totesat można przymocować do każdego rodzaju krzesła, tym samym zapewniając Dziecku stabilność i bezpieczną przestrzeń. Już nie będziesz musiała się martwić, czy ciekawy świata, wiercący się Brzdąc zaraz spadnie z krzesła.
totseat 2

Totseat jest to produkt wykonany z mocnej i odpornej tkaniny, dlatego gdy się tylko zbrudzi można go beż żadnych obaw prać w pralce. Posiada odpowiednio przystosowane mocowania, tak aby w łatwy i szybki sposób zamontować, jak również złożyć krzesełko. Wystarczy nałożyć go na oparcie krzesła, dostosować długość i mocno zapiąć. Jest bardzo lekki, a do tego malutki – zmieści się w każdej damskiej torebce, dlatego zawsze możesz go mieć przy sobie. Niespodziewana kawa w kawiarni czy wizyta u znajomych? Teraz to nie problem! Totseat również świetnie sprawdzi się w każdej podróży.

Zobacz jak to działa:
proste w użyciuTotseat w praktyce:
film praktyka

Krzesełko jest bardzo doceniane przez rodziców. Jego cena w zależności od producenta zaczyna się od ok 100zł. Nie mało, jednak produkt ten może posłużyć Wam na dłuższy czas, gdyż przewidziany jest dla Maluszków od 8 do 30 miesiąca życia.

Totsat to świetne rozwiązanie na każde wyjście z Dzieckiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>