Ziaja – naturalna pięlęgnacja, naturalne piękno

Na naszym rynku „roi się” od różnych firm kosmetycznych. Można by pomyśleć, taki wybór to na pewno znajdę coś odpowiedniego dla siebie czy swojego malucha! Aaaale jak się okazuje, wcale nie jest to takie łatwe… Ja ostatecznie znalazłam swojego, „naturalnego” ulubieńca! … 

Zapewne znacie albo przynajmniej słyszałyście o polskim producencie kosmetyków Ziaja. Jest to istniejąca od 1989 roku firma, która przede wszystkim stawia na naturalne składniki – dzięki temu u mnie ma ogromnego plusa :) Kosmetyki te nie mają w sobie tyle „chemii”! Producent zminimalizował zawartość wszelkich konserwantów tylko do koniecznego minimum, co również bardzo pozytywnie do mnie przemawia :) Wszystkie kosmetyki są przetestowane dermatologicznie, są delikatne i nie podrażniają.

logo-ziaja

 

Również dużym plusem Ziaji jest szeroka gama produktów. Firma oferuje różne linie kosmetyków przeznaczone dla mężczyzn, kobiet, mam i dzieci. Wszystkie są godne uwagi!

ziaja

Obecnie Ziaja jest ciągle rozwijającą się marką, udoskonalającą swoje kosmetyki.
W tworzeniu nowych linii produktów pielęgnacyjnych wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie i najnowsze technologie. A to wszystko w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Klientów :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>